• |
ide | kryesore

‘Të fortët’ i bëjnë karshillëk policisë në mes të Tiranës, shihni këto pamje (VIDEO)

Arkiva, Lajme, Të fundit

Kjo video po bën xhiron në rrjetet sociale. Nj makinë tip “Benz AMG” bën “drift” para komisaritatit nr. 6 në Kombinat, sikur kjo të ishte diçka krejtësisht normale. Videoja është publikuar në faqen e Instagramit “Rich KidsTirana” me komentin: ” kush tjetër përveç meje xhiro para shtetit”. Në një moment tek dera e komisariatit shfaqet një oficer policie, por asgjë nuk ndodh më tepër. Përvecse me këtë xhirim gomash është rrezikuar jeta e kalimtarëve, kjo është gjithashtu edhe një sfidë e hapur ndaj autoritetit të Policisë së Shtetit.

 

10 Comments

  1. ama sa dolli pollici ja mbathi. ka shtet ketu. here tjeter te beje m… te dera e pollicise dhe te kerkoje leter b….

    1. Po po e kapi ay pollici qe dolli ke dera dhe vate te blej kokoshka. Pollicia tone (qe duam) as mune ste han dot. Ore djale mos je tifoz i parizinat ti o?

  2. Pa parkoni njehere poshte pallatit pa t’i shihni policet se si vijne menjehere. Ate detyre kane . Te vene gjoba per te nxjerre rrogen.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu