• |
ide | kryesore

Pronari i një makinë “Porsche” shënjestra e atentatit në Vlorë (VIDEO)

Arkiva, Lajme, Të fundit

Të shtëna me armë zjarri janë shënuar mesditën e kësaj të premteje në qytetin e Vlorës. Policia thotë se është njoftuar nga qytetarët që një person ka qëlluar me armë në ajër dhe po kontrollohet zona për ta arrestuar. Sipas policisë, nga të shtënat nuk ka asnjë qytetarë të plagosur. Por burime të Lapsi.al thonë se shënjestra e atentatit ishte një shtetas me inicialet E.V, pronar i një makine tip “Porsche”. Pak pas atentatit ai ka telefonuar bashkëshorten dhe i tha se kishte shpëtuar për mrekulli. Personi në fjalë rrezikon i zhdukur tashmë. Laspi.al sjell video nga vendi i ngjarjes.


 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.