• |
ide | kryesore

Selena Gomez tregon abuzimin emocional që i ushtronte Justin

Paparazzi, SliderNë intervistën e fundit, Gomez është pyetur sërish për Justin, ndërsa artistja deklaroi se kjo do të ishte hera e fundit që prononcohej për një temë të tillë. Gjithsesi, ajo rrëfeu se Bieber kishte abuzuar me të emocionalisht. “Tregonte shpesh mungesë të theksuar respekti ndaj meje, sidomos nga ana emocionale”, është shprehur këngëtarja, duke theksuar se tashmë Justin është thjesht e shkuara.

“Gjithçka ka kaluar dhe unë jam më e fortë se kurrë”, u shpreh Gomez. Lidhjen e saj me Bieber nuk e përkrahën as miqtë, as e ëma e artistes.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *