• |
ide | kryesore

Justin Bieber rezulton me Covid, anulohen koncertet e tij

-Instant, Paparazzi, Slider


Justin Bieber ka rezultuar pozitiv me COVID-19.

Bieber ishte planifikuar të performonte si pjesë e turneut të tij “Justice World Tour” në Las Vegas të dielën, por shfaqja është shtyrë për shkak coronaviusit.

“Për shkak të rezultateve pozitive të COVID brenda familjes së Justice Tour, ne për fat të keq do të duhet të shtyjmë shfaqjen e së dielës në Las Vegas. Justin është sigurisht shumë i zhgënjyer, por shëndeti dhe siguria e ekuipazhit dhe fansave të tij janë gjithmonë prioriteti i tij numër një. Turneu Nisja në San Diego ishte një sukses masiv, dhe Justin është i emocionuar për të sjellë këtë shfaqje spektakolare për fansat e tij në Las Vegas sa më shpejt të jetë e mundur”, thuhet në deklaratën e T-Mobile Arena.

Turneu i Bieber filloi në fillim të kësaj jave. Koncerti në Las Vegas është riplanifikuar për 28 qershor.

 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *