• |
ide | kryesore

ayn Malik realizon koncertin e tij të parë solo

Paparazzi, Slider
Zayn Malik


Zayn Malik ka mbajtur koncertin e tij të parë në karrierën e tij solo.

Koncerti i cili u zhvillua të premten më 17 maj në Londrën Shepherd’s Bush Empire, ishte jo vetëm koncerti i parë solo i këngëtarit, por edhe i pari që nga largimi i tij nga One Direction në 2015.

Këngëtari u ngjit në skenë për të interpretuar këngët nga albumi i tij i fundit,  për herë të parë për fansat e tij në një natë që ai e përshkroi si ”të paharrueshme ” në një postim në Instagram.

Në videot e kapura nga fansat e tij, Malik gjithashtu i tha turmës: “Më mungonte kjo”. Në një citim që ndau, artisti  gjithashtu falënderoi ” të gjithë dashurinë dhe mbështetjen ndër vite” .


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *