• |
ide | kryesore

Linda Halimi, gati për operacionin e parë plastik

Paparazzi, Slider

Ndonëse ndërhyrjet estetike ndër radhët e personazheve të njohur tashmë nuk janë më diçka për t’u surprizuar, figurat e ekranit janë ndarë në dy grupime: ata të cilët i pranojnë ndryshimet në fizik falë bisturisë dhe ata të cilët i mohojnë ato.

Lindita Halimi duket se bën pjesë në grupimin e parë, ndonëse ende nuk ka treguar rezultate konkrete. Nëpërmjet një postimi në InstaStory, këngëtarja shprehet e emocionuar për ndërhyrjen që do të kryejë. “Çfarë mendoni se do të bëj?”, ka shkruar ajo, duke dhënë dy opsione për ndjekësit: gjoksin apo vithet? Për Linditën, tashmë fiziku është tejet i rëndësishëm, e këtë ajo na e ka treguar jo vetëm nëpërmjet humbjes së kilogramëve të tepërt për një kohë relativisht të shkurtër, por edhe me videot në palestër që preferon shpesh të ndajë me ndjekësit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu