• |
ide | kryesore

Aksident në Shkodër, vdes një grua

Arkiva, Lajme, Të fundit

Një aksident me vdekje është shënuar mesditën e sotme në aksin Shkodër-Koplik.

Mësohet se një mjet ka humbur kontrollin, duke dalë nga rruga dhe si pasojë ka humbur jetën një grua, identiteti i së cilës, ende nuk bëhet me dije dhe një tjetër është plagosur.


Personi i plagosur është dërguar menjëherë në spital për të marrë ndihmën e parë mjekësore, ku edhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Grupi hetimor ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për shkaqet e aksidentit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu