• |
ide | kryesore

Aksident me vdekje në Fier-Ballsh, makina bie në greminë e përfundon në lumin Gjanica

Arkiva, Lajme, Të fundit

Një aksident me vdekje ka ndodhur para pak minutash në aksin Fier-Ballsh, ku një  makinë tip “Ford” ka dalë nga rruga dhe ka rënë nga një lartësi e konsiderueshme duke përfunduar në lumin Gjanica.


Makina ndodhet ende në lumë dhe rryma e ujit është e fortë, ndërkohë që shoferi ka humbur jetën. Forca të shumta policie ndodhen në vend, ndërkohë që po punohet për tërheqjen e trupit dhe të mjetit.


 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu