• |
ide | kryesore

(VIDEO) Tritol banesës së basketbollistit të Shkodër

Arkiva, Lajme, Të fundit

Një shpërthim tritoli ka tronditur Shkodrën mëngjesin e sotëm, ku shënjestër ka qenë banesa e një sportisi.

Lapsi.al mëson se bëhet fjalë për banesën e basketbollistit Nikolin Arra. Siç duket në videot më poshtë, dëmet janë materiale nga shpërthimi me telekomandë.

Nuk dihen motivet pas ngjarjes së rëndë. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po kryen hetimet. ©LAPSI.al 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu