• |
ide | kryesore

Konfirmohet/ Një shqiptare e prekur nga koronavirusi në Itali

Arkiva, Lajme, Të fundit

Italia prej pak ditësh është në alarm prej Koronavirusit, kur deri më tani janë raportuar 6 të vdekur dhe mbi 230 të prekur.

Midis të prekurve bëhet me dije se është edhe një shqiptare dhe njoftimin e ka dhënë nëpërmjet një statusi në “Facebook” mamaja e saj.


Mësohet se ajo është një vajzë nga Lezha që jeton në Itali./ tch

5 Comments

 1. O gazetare te Lapsit..

  Kur shkruani ‘ KONFIRMOHET’ do te thote qe keni njoftim zyrtar per kete rast , jo nga nje postim ne Facebook.
  Po sikur te jete profil fallco ai i Facebookut ?
  Po nese del i rrem ky lajm , cfare do thoni ju lapsaxhinjte ?
  Njerez te ligj.

  1. Ju thashe qe do ishte profil fallco ne Facebook ! E gjeta me ne fund profilin dhe kjo ‘nena ‘ qe ben kete postimin , nuk ka asnje ‘mik’ , nuk ka as ‘histori’, nuk ka as ‘preferenca’ , asgje . gjithcka eshte bosh. pra profil i krijuar keto dite thjesht per te nxjerre kete postim.

   Hani mut tani ju me kete ‘KONFIRMIMIN’ tuaj te bythes.

 2. Ju qishin qente me virus ju te lapsit dhe ato qe ju vijn nga mbrapa,per kater klikime ju perhapni panik,sipas jush kjo mamaja ndjehej e lumturi qe vajza eshte me koronavirusin

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu