• |
ide | kryesore

Dorëhiqet drejtori i spitalit të Kavajës

Arkiva, Lajme, Të fundit

Jep dorëheqjen drejtori i spitalit të Kavajës Përparim Daiu. Mësohet se shkak për këtë vendim janë bërë përplasjet brenda radhëve të PS-së për ndarjen e posteve në administratë. Spitali i Kavajës është përfolur ditët e fundit si një vend i mundshëm për karantinën e koronavirusit nëse do të ketë raste edhe në Shqipëri.

©Lapsi.al

3 Comments

  1. Sali berisha e paralejmeroj kete gje ,ORGANIZATA E RILINDJES ESHTE PO NUK BERE SI TE THOTE EDI RAMA SHKOVE PER LESH,EDI RAMA I THOTE MERO GELBAZA KELLIRES IK FUTJA LLAPEN NE BYTH LAL DHJERIT DHE TAULANT BALLES MJERO I PARTISE E ZBATON URDHERIN SE TANI ESHTE NJE ZAGAR I TREDHUR NGA EDI RAMA

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu