• |
ide | kryesore

Selena Gomez vazhdon këndon për Justin

Paparazzi, SliderKanë goxha vite të ndarë, Justin është një burrë i martuar dhe Selena nuk pushon së thëni lart e poshtë se e ka mbyllur atë kapitull të jetës.

Ja ku jemi në shkurtin e bekuar të 2020-s, ku pas një albumi të tërë dedikuar Justin-it, Selena vijon të njëjtin avaz. Sot, ajo publikoi “Feel Me,” një këngë që e ka shkruar në mes të 2016-s. Sipas saj, fansat po kërkonin me ngulm ta publikonte dhe prandaj e bëri.

Teksi i këngës është shkruar nga perspektiva e Selena-s, që i kërkon Justin të mendojë për të kur del me vajza të tjera. Në periudhën që u shkruajt, Justin filloi të shoqërohej me Hailey Baldëin dhe Sofia Richie.

Nuk dua të ngec / Në ngjitjet dhe rëniet e tua / Për sa kohë s’je me mua / Do të jesh vetëm

Selena tha se s’e përfshiu në albumin “Rare” sepse “Feel Me” s’i përputhet sentimentit të këngëve të tjera.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *