• |
ide | kryesore

Fundjava nis me mot të qëndrueshëm

Lajme, Të fundit

Fundjave nis me mot të qëndrueshëm, duke bërë që kthjellimet dhe vranësirat kalimtare të jenë mbizotëruese gjatë paradites.

Sipas Meteoalb në orët e pasdites dhe mbrëmjes parashikohet që vranësirat të bëhen më të dukshme në zonat malore.


Temperaturat e ajrit do të ulen në mëngjes, por vijojnë të rriten në mesditë duke luhatur vlerat nga -4°C deri në 15°C.

Era do fryjë mesatare në toke dhe e fortë në det me shpejtësi 40 km/h nga drejtimi Verilindor duke krijuar  dallgëzimi 4 balle.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu