• |
ide | kryesore

Rita Ora kapet mat me Joey Essex

Paparazzi, SliderJoey Essex kaloi mbrëmjen e së enjtes në shtëpinë luksoze të këngëtares Rita Ora.

Pas një mbrëmje të zjarrtë në lokalet e natës në Londrën Perëndimore, ato u fotografuan teksa hynin në shtëpinë e këngëtares në orën 4 të mëngjesit.

Ata qëndruan atje për 13 orë përpara se Essex të jetë parë duke dalë. Sipas asaj që shkruan The Sun, mbrëmjen e së enjtes, Rita Ora dhe Essex u larguan me makina të ndara.Së pari këngëtarja u largua me makinën e saj, ku vetëm 5 minuta më vonë Essex u largua pas saj me taksi.1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *