• |
ide | kryesore

Frika nga koronavirusi, Albin Kurti del nesër nga izolimi. Zyrtari që kishte takuar rezultoi negativ

-Instant, Lajme, Të fundit

Kryeministri në detyrë i Kosovës, Albin Kurti, del nesër nga vetëizolimi, pasi zyrtari i ministrisë së Integrimeve të cilin e kishte takuar dhe dyshohej me Covid-19, ka rezultuar negativ pas testit.

Kjo është konfirmuar nga zëdhënësi i Qeverisë, Përparim Kryeziu.


“Rezultatet kanë dalë negative për zyrtarin të cilin kemi pasur dyshime, por duhet të kemi kujdes të shtuar. Kryeministri Kurti nesër do të del nga vetizolimi”, sqaroi ai.

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu