• |
ide | kryesore

Meghan Fox, e lumtur me të dashurin e ri

-Instant, Paparazzi, SliderMegan Fox dhe Machine Gun Kelly janë më shumë sesa miq, sipas një hulumtimi të ri nga tabloidet e huaja.

Dyshja ndezi thashethemet romantike pasi u panë duke kaluar kohë së bashku javën e kaluar pas ndarjes së Megan nga burri i saj, Brian Austin Green. Dhe tani pretendohet se aktorja 34-vjeçare është ‘përfundimisht ’e lidhur me reperin amerikan. “Ata filluan si miq dhe lidhja e tyre u rrit prej andej. Megan mendon se MGK është një djalë vërtet i lezetshëm dhe lidhja e tyre u bë më romantike”, ka thënë një burim për Us Weekly, duke shtuar se ata filluan të kalojnë më shumë kohë së bashku për shkak të orareve të tyre të ngjashme të punës dhe xhirimeve së bashku.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *