• |
ide | kryesore

Për herë të parë prej 13 marsit, asnjë rast pozitiv në Kosovë gjatë 24 orëve të fundit

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës ka njoftuar se të dielën janë realizuar 138 testime të qytetarëve tanë, nga të cilat asnjë person nuk rezulton pozitiv me COVID-19.

Sipas IKSHPK-së, të dielën janë shëruar katër persona dhe deri më sot numri i përgjithshëm i të shëruarve është 789 raste.


1 Comment

  1. Tani me siguri Kosovaret do thone : shikoni rrezultatet tona dhe do nxjerrin ato makinerite e falura qe as dijne ti perdorin..vk!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu