• |
ide | kryesore

Kevin Hart tregon pse bashkëshortja ja fali tradhëtinë

-Instant, Paparazzi, SliderKevin Hart është kthyer pas në kohë për të zbardhur dritë mbi tradhëtinë që i bëri bashkëshortes në vitin 2017.

Asokohe Kevin u kap mat me një modele në Las Vegas, larg shtëpisë ndërkohë që bashkëshortja e tij Eniko Parrish ishte shtatzënë me fëmijën e tyre të parë. 40-vjeçari theksoi se partnerja e tij nuk e kishte aspak të lehtë këtë situatë por pavarësisht gjithçkaje vendosi ta falë për hir të familjes që po krijonin së bashku.

“Ajo më tha se i detyrohesha jetës që ne po ndërtonim së bashku. Më tha që duhet të rritemi si individë dhe mos të lejmojm më kurrë që bota atje jasht të na bëjë keq. Ajo është njeri më i fortë që unë njoh” -u shpreh Hart në një intervistë radiofonike.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *