• |
ide | kryesore

Përdhunuesit e 15-vjeçares në gjyq/ Seanca me dyer të mbyllura, asnjë familjar i pranishëm

Arkiva, Lajme, Të fundit

Abas Doku dhe 3 të rinjtë që abuzuan seksualisht me të miturën në Babrru të Kamzës janë lënë në arrest me burg.

Seanca u zhvillua në Gjykatën e Tiranës me dyer të mbyllura. News 24 raportoi se nuk ka pasur asnjë familjar të të akuzuarve në Gjykatë.


Ndaj të akuzuarve rëndojnë disa vepra penale por më e rënda është ajo e ”Marrëdhënies seksuale me të mitur”.

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu