• |
ide | kryesore

Aksident në Korçë/ Zjarrfikësit presin furgonin e Postës për të nxjerrë shoferin e bllokuar e të plagosur

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një aksident i rëndë ndodhi pak minuta më parë në aksin nacional Korçë-Pogradec në afërsi të fshatit Bulgarec.


Dy mjete janë përplasur me njëra-tjetrën, njëra prej tyre e Postës e për pasojë njeri nga drejtuesit e mjeteve ka mbetur i plagosur rëndë.


Policia ndodhet në vendin e ngjarjes, ndërkohë që kanë shkuar dhe forcat zjarrfikëse të cilat kanë prerë furgonin për të nxjerrë drejtuesin e plagosur.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *