• |
ide | kryesore

Aksident në Tiranë, makina përplas 13-vjeçarin në Kashar

Lajme

Sot reth orës 11:15, në Kashar, mjeti me drejtues F.Sh., ka aksidentuar shtetasin e mitur me iniciale A.Th., 13 vjeç. Raportohet se ai është dërguar në spital, dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve. Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu