• |
ide | kryesore

9 Comments

  1. Rama femer qenka ulurim, e dyfishoka PS… ruci qenka si tezja e hitlerit, kurse berisha si femer si mashkull ska ndryshim

  2. Rames femer, pas ca birrave, shume do j’a kishin mbeshtjellur gjarprin, kurse te tjeret edhe femra lugeter duken, sidomos Sala. Lugat mashkull lugate femer ky njeri 😂

  3. LEJFENI DHE PALLOSHI QEKAN BO PER FEMRA POR GABIMISHT NGATRRUN RRUGE .
    NE VEND QE TUA FUSNIM NA E FUTEN SA KRAHU KURVAT E MUTIT .

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu