• |
ide | kryesore

Video/ Gagliardini bëhet meme: humbi golin më të thjeshtë në botë

-Instant, Sport, Video

Në vendin e gabuar në momentin e gabuar: Roberto Gagliardini është bërë kështu shënjestra e të gjithë tifozëve të Inter. Një barazim ai me Sassuolo, që, lindi nga limitet e skuadrës së Antonio Conte, por mbi të gjitha një gafë skandalozë para portës nga mesfushori.Cfarë ndodhi konkretisht? Lautaro mori krahun e majtë shërbeu në qendër për Lukakun. Goditja e belgut devijohet nga portiere me topin që mbërriti tek Galiardini. Përpara kishte portën e hapur dhe distanca jo më shumë se 2 metra. Përfundimi ishte traversë dhe shans i humbur për 3-1, që me shumë mundësi do ti kishte dhënë fund Sassuolos.

E tani, që të gjithë e panë si shkoi ndeshja (3-3) në qendër të sulmeve është pikërisht numri 5, që është bërë meme zbavitëse nga tifozët zikaltër dhe jo….

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu