• |
ide | kryesore

74 raste të reja me koronavirus

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

74 raste të reja me COVID-19 në 24 orët e fundit. Lajmi eshte bere i ditur nga Ministria e Shendetesise.

Mësohet se 22 raste janë në Tiranë, 12 në Krujë, nga 8 në Pukë dhe Berat, 4 në Vlorë, nga 2 në Shkodër, Durrës, Kurbin, Kavajë, Kamëz, Përmet, Malësi e Madhe dhe nga një rast në Lushnjë, Gjirokastër, Pogradec, Dibër dhe Kolonjë.


2 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu