• |
ide | kryesore

(FOTO-LAJM) Kë po pret Knut Fleckenstein i ulur në rrugë në Tiranë?

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Ish-raportuesi në Parlamentin Europian për Shqipërinë, Knut Fleckenstein është fotografuar i ulur në shkallët e ETC-së në Tiranë.

Ish-eurodeputeti, tani këshilltar i Gramoz Ruçit, sikurse duket në foton më sipër, rri si adoleshent ulur në mes të shkallëve pa u kompeksuar. ©Lapsi.al 


11 Comments

  1. Keshilltar i Gramoz Rucit!!! Sa e ka gjoben?! Nuk besoj se rri per pak! Imagjino, keshilltar i nje ish ministri te Puneve te Brendeshme, ne kohen e Enverizmit!!! Hapu dhe! Paraja ben cudira!

  2. Te peshtire e te neveriteshem .Mendoni se cfar keshillash do i jap ky spurdhak Komunistit Ruci . O popull shikoni si shpenezohen parat tuaja nga keta te korruptuar dei ne qelize . Ne Shqiperi gjen me mijra persona intelektuale me te afte se ky palaco .Keta Jane te PA parashikushem ne maskaralleqet e tyre

  3. Dhe te mendosh nje keshillyar me shkolle te mesme,pasi Mut Flekeshtajni s’e ka kry shkollen e larte.Kjo tregon se si blihen te huajt sa frengu pulen per t’i sherbyer politikaneve tane mafjoze.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu