• |
ide | kryesore

(VIDEO) Koncert tek amfiteatri, njerëzit as distancim social, as maska

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Dje në amfiteatër tek liqeni është mbajtur një koncert. Siç duket nga video më poshtë, në përfundim të tij, njerëzit kanë dalë pa maska dhe pa ruajtur distancë. Kjo sjellje shkon kundër masa që apelohen çdo ditë nga autoritetet pasi Covid 19 po shpërndahet me ritme të shpejta. ©Lapsi.al 


4 Comments

  1. Lal Fiku shejtani i bashkise me te vetmin qellim qe te infektoj sa me shume qytetar te Tiranes. Ridhjerja esht sekt satanik.

  2. Socialistet nuk i gje gje se kane bere stazh partie. Rrogtaret socialist po defrehen pas puneve me hile qe kane bere gjate javes. Kane hak argetimin qofte edhe pa maska.

    Ju te tjeret ngrohuni ne diell me maska.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu