• |
ide | kryesore

Dy persona humbin jetën nga Covid në 24 orët e fundit

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Në përditësimin e të dhënave nga Ministria e Shëndetësisë bëhet me dije se në 24 orët e fundit kanë humbur jetën 2 persona

Aktualisht kemi transmetim komunitar të përhapjes së virusit në disa bashki të vendit. Ministria e Shëndetësisë i kërkon qytetarëve të mos e ulin vigjilencën: Vendosni maskën, ruani distancën dhe higjienën, për të kufizuar përhapjen e COVID19”,- sqaron MSH.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu