• |
ide | kryesore

Godet me sende të forta policen, arrestohet 56-vjeçari

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Goditet me sende të forta punonjësja e Policisë Rrugore në Tiranë.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën e “Elbasanit”, dhe blutë e kryeqytetit bëjnë me dije se kanë arrestuar autorin.


Mësohet se i prangosuri është endacak dhe quhet Veprim Matraku.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu