• |
ide | kryesore

127 të infektuar me koronavirus në vend në 24 orët e fundit, 6 viktima

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

127 raste të reja me COVID-19 janë zbuluar në 24 orët e fundit. 6 pacientë kanë humbur jetën.

Sipas të dhënave të publikuara nga Ministria e Shëndetësisë, 32 janë pacientët e shëruar dhe më shumë se 1000 persona aktivë janë duke u ndjekur nga mjeku i familjes sipas protokolleve.


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu