• |
ide | kryesore

Covid në Kosovë në 24 orët e fundit/ 6 viktima dhe 141 raste të reja

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

6 viktima nga COVID-19 janë regjistruar në 24 orët e fundit në Kosovë, dhe 141 raste të reja infektimesh. Kjo shënon një ulje të viktimave në krahasim me një ditë më parë, por rastet e reja janë rritur.


Numri i të shëruarve mbetet relativisht pozitiv pasi së fundmi janë plot 219 pacientë që kanë fituar betejën me virusin.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu