• |
ide | kryesore

VIDEO/ Kryemadhi duke vozitur në det i thërret Ramës: O desperado!

-Instant, Arkiva, Syri i Lapsit

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi që njihet për deklaratat e saj të drejtpërejta ka publikuar një video nga pushimet në plazhin e Jalës.


E hipur me një varkë me rroba banje, Kryemadhi teksa pedalon i ka dërguar një mesazh kryeministrit Edi Rama.


“O desperado! Deti është i shqiptarëve jo i yti”, – thotë Kryemadhi ndërsa në videon e shpërndarë vetë shkruan: “Ti i dëshpëruar, detin e shqiptarëve nuk e fal dot”. ©LAPSI.al

7 Comments

  1. Deti I shqiptareve? Deti I juaj po se shumicen e shqiptareve I keni nis rrugeve te botes dhe ata qe kane mbet aty nuk kane buk te hane dhe nuk e cojne ne mend Jalen

  2. cfare femer e shkatarrume..Shpresoj qe Lul Basha te ndahet nga kjo qe deri dje e shiti PD me Veliajn..Ka futur ne parti edhe ate Brisejden e tatimeve nje psikopate qe falimentoi mijera biznese (t’rras n’burg..e cfare problemi ka ketu)

  3. Kur mendon se keta jane poltikanet qe kerkojne tu besosh fatet e kombit dhe te ardhmen e femijeve.
    Te vjen te thuash : hapu dhe te futem.

  4. Talluni me shqipetaret spese u erdhi dita . Si nuk u vjen turp o maskarenj politikan kur shqipetaret (70%) nuk nxierin dot muajin me ushqime . Tani qe je ne opozite e cfar publikon , Mendo te jesh ne qeveri o z Kruemadhi do jesh njelloje si Rama . Pyes z Kruemadhi ju i gjejne leket keta te rinjte e LSI se kur pushtojne per dy muaje Jalen , cifti Meta eshte i PA besueshem , Kam bindjen se Jane ne mareveshje te fshehet me Ramen e cima eshte Rama Prasident e Meta kryeminister ku LSI shkrihet me PS me kryetar Meten . Me vje keq per Petri Vasilin ku po mashtrohet nga cifti Meta , e keshilloje te antaresohet ne PD

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu