• |
ide | kryesore

Rama poston foton në FB, nëna e re e nxjerr bllof: Jam unë, por bonusin e bebes nuk ma dhatë, thatë se kishte kaluar afati

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Kryeministri Rama nxorri një  fotot në profilin e tij në facebook, ku propagandonte projektin e bonusit për të sapolindurit. Por një  qytetare e ka nxjerrë  bllof.

Elisabeta Kyçyku, e cila në komentin poshtë postimit të Ramës, konfirmon se është në foton e postuar nga kryeministri Rama, por i kujton këtij të fundit se ndryshe nga sa shkruan, nuk e ka përfituar bonusin pasi i kishin thënë që i kishte kaluar afati.


‘Po e vërtet edhe unë e fotoja por nuk ma dhatë zoti kryeministër Edi Rama. Më thatë që të ka përfunduar afati!-shkruan Kyçyky.

 

 

5 Comments

  1. Ne qofte se ka patur nje afat i cili perben ligj dhe ti e ke shkelur ate perse i ankohesh k/ministrit qe ai te urdheroje qe te shkelet ky afat?!
    Dhe me pas po kjo gazete do te nxirte nje lajm se si k/ministri shkelte ligjet.

  2. Suflaqe panine me qofte, lepijme bythen e kryeministrit, birra me kanace kemi ketu, ahhhh po jo jeni maskarenj dhe jo shqiptar, po ca ligji thoni, po kryeministri me ca ligji e nxjerr foton!? Ndetkohe qe del dhe bllof se kjo thote si kam marre?

  3. Në Itali ska afat dhe është vetë bashkia që të thëret.Në Shqipëri duhet ti drejtohesh kryeministrit për çdo gjë dhe kur të shkosh mender në banjo!!!!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.