• |
ide | kryesore

VIDEO/ Grida Duma i përgjigjet Ramës: E vërteta nuk fshihet me propagandë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Ish-deputetja e Partisë Demokratike Grida Duma ka reaguar pas publikimit të një videoje nga kryeministri Edi Rama për çështjen e familjes Cakoni në Thumanë. Sipas Ramës nuk është e vërtetë që kjo familje është lënë në harresë duke i quajtur kundërsjtarët si “hijena politike”.


“E vërteta e dhimbshme e familjes Cakoni e treguar nga Manjola, është FAKTI i vetëm i një historie, që nuk mund të fshihet nga asnjë formë e propagandës. Edi Rama edhe sot ka vijuar të frikësojë dhe intimidojë Manjolën. Është koha që prokuroria të nisë hetimet ndaj kryeministrit për shantazh dhe frikësim ndaj një zonje, që ka kërkuar publikisht vetëm të drejtën e saj!” – shkruan Duma. ©LAPSI.al


E vërteta e dhimbshme e familjes Cakoni e treguar nga Manjola, është FAKTI i vetëm i një historie, që nuk mund të…

Publiée par Grida Duma sur Dimanche 13 septembre 2020

6 Comments

 1. ””’ ka kërkuar publikisht vetëm të drejtën e saj!””

  Qe kur qenka bere E DREJTE e cdo personi qe kur te prishet shtepia nga termeti , ty te takon NE PRONESI nje shtepi tjeter , falas nga shteti ?
  Ne cilin vend kapitalist e kane kete te drejte qytetaret e tij ?
  Nese kjo e drejte egziston atehere dhe qytetaret qe ju digjet , permbytet, shperthen , shtepia do te kerkojne shtepi ne pronesi falas.
  A do tja u japi Grida keto shtepi falas ketyre fatkeqeve kur te vije ajo ne pushtet ?
  NJEREZ MBLIDHNI MENDJEN ! Nuk eshte detyrim i shtetit te te ndertoje apo japi shtepi falas ty pasi te eshte shkaterruar nga ndonje fatkeqesi .
  SIGUROHUNI !

 2. …Suma apo Duma , se spo e morrim vesh….🤣😂 , po bohet politike , moj budallaqe politikane e LBPD , moj Grida Duma (Suma) , se na je bo tamom si ajo e LSI=LESHELI , ajo First Lady , Monika Meta (Kryemadhi) ! 😝 Edi Rama , Kryeminister edhe ne Mandatin qeverises 2021 – 2025 !❤✍💪

 3. qenkan cuar sufllaqexhinjte ne sulm te mobilizuar me goditje te perqendruar (2 minuta nga njeri-tjetri).

  Nuk pushoni te dieln ju more debatikas?

 4. YMER GELBAZA E SULMON FATOS LUBONJEN ,POR YMER GELBAZA JA PUBLIKOJ DOSJEN E TURPIT TE EDI RAMES PER INCEST FAMILJAR thotë:

  ORE KY EDI RAMA PSE NUK E PADITE PER ‘’SHPIFJE ‘’YMER GELBAZEN SE AI THOTE SE GREGU ESHTE I KRISTAQ RAMES DHE SE EDI RAMA E KA BIBILUSHIN E VOGEL DHE SE KRISTAQI ISHTE SHUME MERAKLI NE GRUAN E EDI RAMES

  1. S’te paska zene gjumi bastard! Paske ndenjur deri ne 4 te mengjesit per te komentuar – sic duket 2 sufllaqe s’ta paskan shuar urine prej debatikasi!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu