• |
ide | kryesore

E përditësuar/ Të shtëna armësh në Durrës, zbardhen rrethanat

Arkiva, Lajme, Të fundit

Të shtëna me armë zjarri u raportuan mbrëmjen e kësaj të mërkure në qytetin e Durrësit. Në vendin e ngjarjes, në lagjen 16 të këtij qyteti shkuan forca të policisë menjëherë pas sinjalizimit.

Nga burime policorë lapsi.al mëson se bëhet fjalë për disa të rinj që kanë qëlluar me një pistoletë në ajër. Nga të shtënat nuk raportohet për të lënduar.


Policia është duke kërkuar autorët të cilët do të akuzohen për prishje të rendit dhe qetësisë publike dhe armëmbajtje pa leje. ©LAPSI.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu