• |
ide | kryesore

Pipero harron pandeminë, puthje dhe përqafime kur merr titullin “Qytetar Nderi”

Lajme, Të fundit

Mjeku infeksionist Pëllumb Pipero është nderuar sot në vendin e lindjes, në Skrapar. Bashkia ka njoftuar se mjeku është çmuar për veprimtari profesionale dhe akademike përgjatë gjithë karrierës së tij në fushën e mjekësisë, vëçanërisht atë të sëmundjeve infektive si dhe për kontrollin e çmuar profesional e publik në përballimin e situatës së pandemisë së shkaktuar nga Covid-19.


Entuziazmi i çmimit duket se e ka bërë mjekun Pipero ta harrojë ekzistencën e Covid-19, pasi në ceremoninë e organizuar është parë të përqafohet dhe të puthet përzemërsisht me shumë njerëz. Ironia e vërtetë qëndron në faktin se ka qënë pikërisht Pipero, ai që i ftuar në shumë studio televizive, ka bërë thirrje për ruajtjen e distancës sociale.


 


5 Comments

  1. Asgjë gabim s’ka bërë Tit Vasili. Këshilli politik realisht është një organ seksual i sajuar, për t’u dukur që dhe opozita mund të bëjë diçka, pas tredhjes nga Berisha dhe Meta”Qetsou o pidhi se te mer titi ti organizmi seksual

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *