• |
ide | kryesore

Del libri/ Rrëfimet e grave nga shtrati që do trondisin familjen mbretërore britanike

-Instant, Kryesore, Lajme, Planet

Një libër “bombë” që pritet të dalë të enjten, mund të trondisë familjen mbretërore britanike. Teza kryesore e tij pretendon se Princi Andrew është i varur nga seksi dhe se ai ia ka kushtuar tërë jetën gjuetisë femërore.


Në librin e Ian Halperin janë intervistuar disa gra, të cilat pretendojnë se kanë qenë në lidhje intime me 60-vjeçarin, princi britanik  është një “dashnor i guximshëm”. Autori i librit “Sex, Lies and Dirty Money by the World’s Powerful Elite”, tha se foli me 12 ish të dashura të djalit të mbretëreshës.


“Shumica e grave e përshkruan Andrew si një zotëri perfekt. Një grua tjetër rrëfeu se ishte dashnor shumë i guximshëm, nuk kishte kufij se ku do të shkonte në shtrat… Ajo më tha, ‘Andrew tronditi botën time në dhomën e gjumit,’ por u ndje e zhgënjyer sepse pas kësaj ai u zhduk dhe nuk dëgjoi më prej tij,”-rrëfeu Ian Halperin.

La vie sexuelle du prince Andrew au cœur d'un nouveau livre : "Il n'avait pas de limites au lit"

Ndërsa më pas shtoi se: “Një nga ish të dashurat e Andrew tha se kishte varësi nga seksi. Në mbretëri nuk mori vëmendjen e duhur, kjo e bëri që të fuste në shtratin e tij gra të bukura.”

Halperin thotë se nuk zbuloi asnjë provë që Andrew,  i cili ka mohuar akuzat se flinte me skllaven e seksit të pedofilit Jeffrey Epstein, Virginia Roberts, se ai kishte bërë seks me vajza të mitura.

 

CONTROVERSY: Sex, Lies and Dirty Money By The World's Powerful Elite -  (Six-Volume Book Series) eBook: HALPERIN, IAN: Amazon.ca: Boutique Kindle

Por theksoi se nuk ka asnjë dyshim që Epstein i siguronte vajza Andrew dhe kjo ishte arsyeja pse ishin miq.

“Ai kishte fiksim flokëkuqet dhe Epstein kërkonte gjithandej për t’ia gjetur,”- tha autori i librit.

Megjithatë shtoi se princi britanik filloi të kishte frikë nga financieri amerikan, se mos i nxirrte informacionet.

“Epstein merrte informacione mbi njerëzit që punonte dhe i përdorte kundër tyre. Kur ai dhe Andrew u takuan për herë të fundit në 2011, princi iu ul në gjunjë duke iu lutur që të mos zbulonte asgjë në lidhje me të. Nëse Epstein ulte në gjunjë një princ, imagjinoni fuqinë që kishte mbi të tjerët,”– tha Halperin.

2 Comments

  1. Sali Berisha: ndyrësirë, qelbësirë, orgji, kërmë, lëtyrë, vrasës, narkotrafikant, drogaxhi, hajdut… janë fjalët më të përdorura prej tyre.

    Sali Berisha, një mjek i djallëzuar zemre e di mirë se materiali i servirur si ushqim për njerëz që mendojnë nga mesi e poshtë, pra me instikte, u ngjall frikën kundërshtarëve politikë. Prandaj, duke nisur që me shkrimet anonime në RD-në e viteve ’90 e deri më sot sa ishte në Kuvend, nëpër media e rrjete sociale, u ofron militantëve dhe të ngjashmëve çorbën që e kanë dëshirë ta mbllaçisin e ta përshtyjnë edhe më fort se ai.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu