• |
ide | kryesore

Ngjarje e rëndë në Durrës, 39-vjeçari përdhunon vajzën e mitur të ish-bashkëshortes

Arkiva, Lajme, Të fundit

Ditën e sotme ëshët arrestuar një 39- vjeçar në Durërs pasi ky i fundit ka kryer marrëdhënie seksuale me një 14 vjeçaren e cila është vajza e bashkëshortes së tij nga martesa e parë. Policia ka bërë të ditur se ka rënë në pranga shtetasi L.K. banues në Durrës.


Njoftimi i Policisë


“Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Durrës, arrestuan në flagrancë shtetasin L.K., 39 vjeç, banues në Durrës, pasi dyshohet se ka kryer mardhënie s*ksuale me një shtetase të mitur 14 vjeçe, (vajzën e bashkëshortes së tij nga martesa e parë). Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës, për veprime të mëtejshme”, njofton Policia e Durrësit.

Nuk ka detaje të mëtejshme lidhur me këtë ngjarje të rëndë që duket se i shtohet atyre të raportuara në media në muajt e fundit, e ku ende nuk ka një plan të mirëfilltë sesi mund tiu vihet në ndihmë këtyre fëmijëve, që janë viktima të abuzimeve.”

2 Comments

  1. mobilizimin dhe armatosjen e militantëve të PD për të luftuar në Fier dhe Vlorë, lëvizjen e tankeve nga Zallherri drejt Vlorës etj. Urdhrat janë firmosur nga Sali Berisha ish-president, Leonard Demi ish-deputet dhe ambasador i Shqipërisë në NATO deri në 2017, Bashkim Gazidede ish-kreu i SHIK-ut famëkeq, Sheme Kosova ish-shefi i Shtabit të Përgjithshëm, Adem Çobanit që zëvendësoi Sheme Kosovën, Halit Shama ish-ministër i Brendshëm dhe Safet Zhulali ish-ministër i Brendshëm.

    Operacioni për shtypjen e revoltave popullore për shkak të firmave piramidale është iniciuar me urdhrin nr. 25 datë 26 janar 1997 të Presidentit Sali Berisha për përdorimin e ushtrisë në qytetet e Jugut. Në vijim, në 10 shkurt ’87, ministri i Brendshëm Halit Shamata, me shkesën nr. 8, kërkon transportues të blinduar nga Ministria e Mbrojtjes. Në 1 mars ’97, Shefi i Shtabit të Përgjithshëm Sheme Kosova firmos urdhrin numër 25 për lëvizjen e tankeve të Zallherit në drejtim të Fierit me synim Vlorën. Në këtë kuadër, sipas raportit të komisionit hetimor, gjatë periudhës 25 janar ’97 deri në 9 mars ’97, ministri i Brendshëm Safet Zhulali firmos 23 urdhra për përdorim të avionëve për bombardim të mjeteve të transportit, duke përfshirë edhe zonën e burgut të Bënçes,

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu