• |
ide | kryesore

Foto pikante/ Nuk është Joachim Low, por Hashim Thaçi

-Instant, Arkiva, Pikante

Një fotografi e presidentit Hashim Thaçi në kohën sa ishte nxënës i gjimnazit ka vënë në pah ngjashmërinë me Joachim Low, trajnerin gjerman të futbollit.


Thaçi me stilin e flokëve si adoleshent i ngjan trajnerit gjerman në këtë fotografi. Ai shihet me shokët dhe shoqet e gjimnazit në fotografinë përkujtimore të klasës.


2 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu