• |
ide | kryesore

Hashim Thaçi lë qelinë e Hagës për shkak të gjëndjes shëndetësore të të atit

Arkiva, Lajme

Hashim Thaçi ka lënë qelinë e Hagës për të qenë pranë të atit i cili nuk është në një gjendje të mirë shëndetësore.


Ish-presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi mësohet se ka shkuar në vendlindjen e tij në Burojë. Sipas mediave në Kosovë, ka qenë Gjykata Speciale e cila i ka aprovuar vizën Thaçit.Gjendja shëndetësore e prindërve, ka qenë shkak dhe një herë tjetër që ish-presidenti ka shkuar te familja e tij.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *