• |
ide | kryesore

Kush ishte mashkulli muskuloz që mbajti në ajër Encën për ditëlindje (FOTOT)

-Instant, Arkiva, F1, Paparazzi

“Sex, Drug & rock&roll” do të përshkruhej 25-vjetori i Encës. Duke nisur që tek torta erotike, shkrimi mbi dekorim i mbushur me pak “banalitet”, konsumi i lëndëve narkotike dhe në fund tek asistenti muskuloz që arriti ta mbaj në ajër këngëtaren për pak sekonda. Trupi i asistentit siç e quan edhe Enca flet më shumë se fytyra e tij e sforcuar për të buzëqeshur. Ndiqni më poshtë galerinë nga ditëlindja e këngëtares:3 Comments

  1. Thjesht shkurt paster e qart KARAKURVE E KALUAR KARAKURVAVE TE PATAYES NE TAILANDE
    Ata vllezer e prinder c mutin i ke me.mir te vrasin veten…
    VK

  2. Po ti oj putane cte duhet ty o rropqir malok a ca karrin je cbejne njerzit me jeten e tyre po ti ik vri veten te qifsha rracen ngelet duke gjykuar arab muti

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu