• |
ide | kryesore

Çështje qokash/ Alket Islami, do mbështes Veliajn se më ka mbështetur

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Në paradën e personazheve të shou bizit që po sffilojnë në përkrahje të “njeriut të punës” Erion Veliaj këtë herë radha i takoi mjeshtrit të  fluturimeve Alket Islami Ai i ka dhën një intervistë të gjatë gazetares Ani Jaupaj për Dritare.net ku ndryshe nga velinat dhe këngëtaret që bëjnë hipokrizi me tekste që i recitojnë pasi i marrin të gatshme (POSHTE), është përpjekur të jetë i sinqertë. Dhe meqë ali Eri i ka bërë qoka në promovimet e librave dhe kur ka fluturuar me balonë, Alketi po i kthen në politikë. “Përkrahja nuk diskutohet që në momentin që ekspozohesh me të dhe nuk kam pse të mos e bëj kur edhe ai më ka mbështetur përherë, respekti ka qenë i ndërsjellë. Kudo dhe kurdo që e kam ftuar ka qenë aty, si në promovimet e albumeve të mia ashtu edhe kur e kam ftuar në fluturime. Kur bashkëpunimet bëhen në një shtrirje të gjatë kohore, marrëdhënia bëhet doemos edhe miqësore” ka thënë islami për Dritare.net.


©Lapsi.al


Eneda Tarifa: Nëse do kishte bërë nëna nja tre si Erion Veliaj... - Abc News Eli Fara sulmohet pas vendimit për të hyrë në politikë – Epoka e Re bona - JavaNews.al

16 Comments

  1. Me thene te drejten nuk ke ca pret me shume nga Alketi, ai copa e fshatarit eshte. Qe tek kartvizita e tij duket intelekti qe zoteron.
    Po si mor idiot meqe te ka mbeshtet po e mbeshtet dhe ti. Po interesi i Tiranes, i Shqiperise apo vari trapin rendesi ka vetem interesi personal.
    Fatkeqeshisht shumica e popullit mendon si Alketi.

  2. Kështu është kur nuk ke idenë se kush je dhe çdo gjë e bën për pazar të rëndomtë.Dhe më e keqja është se e shpreh kështu hapur.Siç duket ka marë jashtë ligjit dhe tani i detyrohet shefit.

  3. Injorojini kete politike te peshtire me personazhe pa personalitet dhe te blere fatkeqesisht me paret tona qe na marrin nepermjet taksave.

  4. Po mire po ketp kengetaret, humoristet, artistet qe mbeshtesin PD kur do i nxirrni ti denigroni sic beni me keto qe del si Alket Islami

  5. Mjeshter i fluturimeve,imazhi i kanaceve te vajit olim,Gazpaja-i biri te atit,Tarifa e rraces te -tarifajve-ajo shurra qe e shkerdheu -Luli Kapurrani-dhe e la me nje fjale te gjithe pederastet dhe baxhellat e perkrahin kete shitsin e fiqeve ose djalin e -pastrueses-.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu