• |
ide | kryesore

Covid-19 në shkolla/ Infektohen 2 mësues të gjimnazit “Arbëria”

-Instant, Lajme, Të fundit

Koronavirusi është përhapur në shumë institucione arsimore pa kursyer as një gjimnaz në Bulqizë. Dy mësues në shkollën e mesme “Arbëria” kanë rezultuar pozitivë me Covid-19.


Të dy mësuesit janë karantinuar dhe tamponi iu është marrë edhe mësuesve dhe familjarëve të tyre, të cilët kanë patur kontakt me personat e infektuar.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu