• |
ide | kryesore

Rama publikon pamjet nga spitali Covid-3: Shihni realitetin e sistemit shëndetësor

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Edi Rama publikon pamje të tjera brenda spitaleve Covid.


Këtë mëngjes, kryeministri nxjerr pamjet nga spitali Covid-3, që sipas tij, tregojnë realitetin e sistemit të mbrojtjes shëndetësore.


Mesazhi i Ramës: 

MIRËMËNGJES ?

dhe me Pjesën e Dytë të EKSKLUZIVES nga vija e zjarrit, brenda spitalit Covid 3 këtë herë, ku mund të shihni realitetin e sistemit të mbrojtjes shëndetësore, që fatmirësisht është krejt ndryshe nga çfarë ju rrokanisin përditë lehaqeniet pa din e pa iman, ju uroj një ditë të mbarë.


4 Comments

  1. Cfare plehre eshte ky…
    Ata qe hidhen e kane nga kenaqesia qe eshte ky supersherbim…
    Te qifsha Korene e Veriut thuaj or mik, ketyre vetem blloku ju mungon ne dore te mbajne shenimet e liderit.
    Po ky topja e kupton qe krijon urrejtje me kete menyre, ne nuk kemi njerez e miq aty brenda o mashtues?!

  2. Nuk e kuptoj se pse ankohen keta njerez?! Pale me pastaj qe hidhen dhe nga dritaret ?!Po jane ca njerez qe as buke nuk duan, po vetem te grinden me qeverine thuaj.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.