• |
ide | kryesore

(VIDEO) Lëvizjet e çuditshme të gojës së Edi Ramës live në emision

-Instant, Arkiva, Syri i Lapsit

Kryeministri i vendit tonë bënte gjeste të çuditshme me gojën dhe nofullën e tij dje në emisionin ‘Open’.


Në një moment, siç duket në videon më poshtë, Edi Rama nuk përmbante dot lëvizjet e gojës dhe nofullës. ©Lapsi.al 


17 Comments

  1. Kjo tregon qe rama ka nje alien brenda vetes i cili e ka kap keq me opozite dhe do ta qij ne byth. Rama ne kete rast eshte thjesht i perdorurnga forca te tjera

  2. Bravo lapsi!tani do presim te semuret ose te vdesi Rama qe te behet Lulushi kryeminister se menyre tjeter nuk ka,te qafsha moj shege se ngeli planci vare….

  3. Edhe hajdutët rrugaçë fëmijë 10 vjeçarë kur i kap polici duke vjedhë,kthejnë kokën prapa që të mos i shoh ai dhe bëjnë të tilla përqeshje, kurse ky palo burë dy metrosh, përqesh me rrugaçëri edhe në kamerat e televizionit.

  4. O bythqira nuk e shikoni qe lapsi e ka xhiruar me shpejtesi per ta nxjere videon te tille
    Jepni diçka te na mbushni mendjen jo montime. Flm

  5. Përçdo marrëzi të Ramës, e ai marrëzira bën disa herë në ditë, nuk ka fare nevojë që ta kritikosh, por vetëm të postosh këtë video të shkurtër për të kuptua se ke të bësh me një psikopat.

  6. Lapsi do të bënte mirë që të mos e hiqte këtë video nga faqja e tij, edhe nja dhjetë vite pasi të jetë larguar Rama nga qeverisja që shqiptarët të mos gabojnë e të hedhin votën e tyre për një kryeministër psikopat.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu