• |
ide | kryesore

FOTO/ Fustani “tradhton” modelen, tregon gjithçka në rrugë

Arkiva, Lapsi Leaks

Ajo nuk ka frikë të te dalë dhe të tregojë format e saj.


Këtë herë Lauren Goodger, nuk la vend për imagjinatë, teksa u pa në rrugët e Londrës për të xhiruar një shfaqje të re.


34-vjeçarja e veshur me një fustan të zi të tejdukshëm, bëri që të gjithë kthenin kokën pas saj.

Lauren Goodger shows off her sizzling curves in a black semi-sheer mini  dress | Daily Mail Online Lauren Goodger shows off her famous bum in a see-through mini dress while  leaving filming Lauren Goodger shows off her famous bum in a see-through mini dress while  leaving filming | thejjReport Lauren Goodger shows off her sensational curves in an orange sports bra and  leggings | Daily Mail Online

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu