• |
ide | kryesore

Parashikimi i motit për ditën e sotme

-Instant, Lajme, Të fundit

Sipas MeteoAlb, dita e sotme nis me alternime kthjellimesh dhe vranësira të herë pas-hershme në të gjithë vendin. Parashikohet që pasditja të sjelli shpeshtim të vranësirave në vend, ndërsa shira afat-shkurtër do ketë në zonat jugperëndimore.


Temperaturat e ajrit ulen sërish lehtë në mëngjes por rriten në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 1°C deri në 19°C.Era do fryjë e lehtë me shpejtësi 30 km/h nga drejtimi Verilindor duke krijuar dallgëzim 2-3 ballë.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.