• |
ide | kryesore

Zjarr në banesë, humb jetën 89-vjeçari që jetonte vetëm

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një ngjarje tragjike ka ndodhur në fshatin Podë të Kolonjës.


Policia njofton se një zjarr ka rënë në banesën e 89-vjeçarit Vangjel Rusta i cili jetonte i vetëm dhe për pasojë ka gjetur vdekjen.


Grupi hetimor thotë se po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkaqeve të rënies së zjarrit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu