• |
ide | kryesore

10 gjëra që meshkujt duan në shtrat, por nuk i thonë

Arkiva, Lapsi Leaks

Ka disa gjëra shumë të thjeshta që mund të bëni për t’i ndezur gjërat në shtrat. Ndoshta ai s’po jua thotë, ose po mendon si të gjejë mënyrën e duhur, por fatmirësisht, për këtë s’do të jetë nevoja sepse gjithë përgjigjet i keni këtu:


#1 – Aplikoni parfum.


#2 – Vishni të brendshme seksi.

#3 – Lëreni atë të udhëheqë. Burrave u pëlqen kontrolli, kështu që, të paktën, jepjani këtë kënaqësi në shtat.

#4 – Tregojini me fjalë se çfarë doni, madje, ekzagjerojeni pak dhe shfaqni pasion.

#5 – Tregohuni pak “të zhurmshme”. Është e vështirë për një burrë të kuptojë a jeni të kënaqura apo jo, nëse jeni të qeta. Gjithsesi, sigurohuni mos ta teproni, pasi burrat arrijnë ta kuptojnë.

#6 – Thërrite në emër gjatë seksit.

#7 – Bëhu ti ajo që e inicion seksin. Nuk duhet t’ju kujtojë gjithnjë ai.

#8 – Jini mendjehapur. Flisni për fantazitë tuaja më të çmendura dhe më pas, realizojini ato!

#9 – Udhëhiqni ju! Në raste të tjera, duhet ta lini atë të relaksohet dhe ta merrni ju situatën në dorë.

#10 – Surprizojeni atë me seks oral. /Burimi: Change Him

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu