• |
ide | kryesore

Wendy Williams përkujton mamanë e saj: Ajo ishte nëna më e mirë që një vajzë mund ta kërkonte

-Instant, Paparazzi, SliderSë fundmi moderatorja Wendy Williams rrëfeu se mamaja e saj ka ndërruar jetë.

Përmes emisionit të saj “The Wendy Williams Show”, ka treguar se ajo ka vdekur në ‘mënyrë paqësore’.“Nëna ime ka vdekur shumë shumë shumë muaj më parë”, u shpreh Wendy. “E dini se si e humbni ditën dhe kohën? Gjithë cfarë di unë ishte shumë kohë më parë. Ne të pestë, nëna, babai, vëllezërit e motrat e mi, ajo do të jetë gjithmonë këtu”.Williams po ashtu shtoi se nëna e saj ka qenë e ‘rrethuar me dashuri’ kur e u largua nga kjo botë.“Lidhja jonë u bë më e ngushtë kur unë shkova në kolegj.Ajo ishte nëna më e mirë që një vajzë mund ta kërkonte. Ndihem me fat që e kisha atë në jetën time gjatë gjithë 56 viteve të mia”.1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *