• |
ide | kryesore

Shkodër/ Shkrumbohet lokali në qendër të qytetit

Arkiva

Një lokal në qendër të Shkodrës është përfshirë nga flakët. Zjarri dyshohet se ka rënë për shkak të një shkëndije elektrike.


Lokali është djegur totalisht dhe flakët kanë prekur edhe pjesën anësore të një pallati. Ambienti gjendet në qendër të Shkodrës, pranë hyrjes së Teatrit Migjeni.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu